ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ

Дата: 19.03.2024 11:32

З метою налагодження ефективної комунікації щодо трансформації системи охорони здоров’я громади з різними цільовими групами (пацієнти, працівники лікарні, громадські організації) відділом з питань соціального захисту та охорони здоров'я виконавчого комітету Путивльської міської ради створена "поштова скринька ініціатив".

Чекаємо на ваші пропозиції та зауваження стосовно покращання роботи Комунального некомерційного підприємства «Путивльська міська лікарня» Путивльської міської ради на електронну адресу likarnyaputivl@gmail.com або за телефоном 0958741190.

Тільки завдяки спільним зусиллям ми зможемо вдосконалити роботу нашої лікарні та закріпити її статус як загального закладу охорони здоров'я.