ФАО НАДАСТЬ УКРАЇНСЬКИМ ФЕРМЕРАМ НАСІННЯ СОЇ ТА СОНЯШНИКА ДЛЯ ВЕСНЯНОЇ ПОСІВНОЇ КАМПАНІЇ ЧЕРЕЗ ДАР

Дата: 15.03.2024 18:30

Хто може отримати допомогу?

Подати заявки на участь у програмі можуть малі та середні фермерські господарства та сільськогогосподарські виробники із прифронтових областей: Чернігівської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Сумської та Запорізької, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 га. Обсяг наданої допомоги залежитиме від площі оброблюваних земель. Загалом допомогу зможуть отримати понад 3 тис. фермерів.

Заявки на участь у програмі приймаються до 24 березня 2024 року.