ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА, ПРИЙМІТЬ ЩИРІ ВІТАННЯ З НАГОДИ ПРОФЕСІЙНОГО СВЯТА

Дата: 17.03.2024 09:33

Працівники житлово-комунальних підприємств Путивльської громади завжди роблять усе можливе, щоб надати повний спектр послуг жителям міста та сіл. Ви займаєтеся важливою роботою, починаючи з водопостачання, водовідведення, вивезення твердих побутових відходів, закінчуючи піклуванням про благоустрій нашої громади.

У такий складний для нашої країни час ви готові завжди прийти на допомогу нашим жителям і вкрай відповідально вирішити будь-яке назріле питання.  Ви саме ті люди, які ввесь час тримають руку на пульсі, тому ваша праця є запорукою благополучного розвитку нашої громади.

Зичу, щоб усе добро та допомога, котрі віддаєте людям, поверталися до вас. Міцного здоров`я, сімейного тепла у ваші домівки та миру. Нехай кожен новий день дарує все найкраще.

Путивльський міський голова                      Костянтин ГАВРИЛЬЧУК