ДЯКУЄМО ЗА ДОПОМОГУ МБФ "АІСМ УКРАЇНА"

Дата: 08.03.2024 17:00

КНП «Путивльська міська лікарня» вже втретє отримала гуманітарну допомогу від Міжнародного Благодійного Фонду «АІСМ Україна» у вигляді лікарських засобів, виробів медичного призначення, засобів гігієни, продуктів харчування для пацієнтів.

Співпрація з благодійним фондом "АІСМ Україна" розпочалась у 2023 році за ініціативи Путивльського міського голови Костянтина ГАВРИЛЬЧУКА.

Уся отримана гуманітарна допомога розподілена між відділеннями та службами лікарні для надання медичної допомоги пацієнтам.

Висловлюємо щиру подяку Міжнародному благодійному фонду "АІСМ Україна", особисто пану Крістіану КАРЕРРУ - засновнику фонду, і пані Тетяні ГРЕБЕНЩИКОВІЙ - президенту фонду, за тісну співпрацю надану гуманітарну допомогу, яку в даний час вкрай потребують пацієнти нашої лікарні, за турботу про їх здоров’я, за підтримку нашої стійкості, милосердя та за віру в Україну.

Бажаємо всім міцного здоров’я та миру.