ЗНАЙОМСТВО З ЛІКАРНЕЮ

Дата: 05.03.2024 13:05

Перше знайомство пацієнта з лікувальним закладом відбувається з реєстратури. Сучасна реєстратура вирішує багато задач, починаючи з видачи будь-якої довідкової інформації відвідувачам до організації маршрута пацієнта у спеціалізовані відділення лікарні.

У реєстратурі КНП «Путивльська міська лікарня» впроваджена сучасна інформаційна система Health24 електронного запису пацієнтів на прийом до лікарів закладу. Це дає змогу визначити зручний для пацієнтів день та час візиту до лікаря.

Записатись на прийом до лікаря можно зручними для пацієнта способами:

• безпосередньо звернутись до реєстратури;
  • зателефонувати до реєстратури за номерами:
  • (066) 668 65 45  або   5-16-85;
  • записатись самостійно через інтернет ресурси (інформаційна система Health24).

Графік роботи реєстратури:

• з 7-30 до 17-00 (понеділок-п‘ятниця)
  • з 8-00 до 14-00 (субота)
  • вихідний - неділя

Для зручності людей з обмеженими можливостями потрапити на прийом до лікарів поліклінічного відділення, рентгенологічного відділення, клініко-діагностичної лабораторії можна за допомогою спеціально облаштованого підйомника, звернувшись до працівника реєстратури.

Медичні реєстратори першими зустрічають пацієнтів. У реєстратурі лікарні працює досвідчений, уважний, грамотний колектив медичних сестер у складі Оксани МІСЬКОВОЇ, Ольги ПОСКРИПКО та Олени БЛАГОДАРОВОЇ, які ставляться до кожної людини з інвідуальним підходом.

Ми працюємо для Вас.