ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ КОНОТОПЩИНИ СПЛАТИЛИ МАЙЖЕ 100,0 МЛН ГРИВЕНЬ

Дата: 01.03.2024 14:03

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області платники Конотопського району у січні 2024 року сплатили до місцевих бюджетів 95,9 млн грн податкових платежів.

У розрізі бюджетоформуючих податків надійшло: податку на доходи фізичних осіб – 49,1 млн грн, єдиного податку – 28,8 млн грн, земельного податку – 12,4 млн грн, податку на нерухоме майно – 3,0 млн гривень.

За думкою податківців, позитивна динаміка бюджетних надходжень є результатом відповідальності платників податків Конотопщини, які гідно виконують свій конституційний обов’язок зі сплати податків, легально та прозоро працевлаштовують найманців,  нарощують розміри їхніх зарплат, з яких потім утримують й перераховують до бюджету податки,  забезпечуючи суттєву фінансову підтримку територіальних громад у складний період дії воєнного стану.