ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА НАЗАВЖДИ ПОПРОЩАЛАСЯ З АНДРІЄМ СТРИЖАКОВИМ

Дата: 29.02.2024 16:49

На щиті сьогодні востаннє повернувся додому путивлянин СТРИЖАКОВ АНДРІЙ МИКОЛАЙОВИЧ, 1999 року народження, життя якого обірвалося 24 лютого 2024 року.

Дитинство та юність Андрія пройшли в м.Путивль. Навчався в Путивльському ліцеї № 2 ім. Г.Я. Базими, де закінчив 9 класів 2014 року.

З особливою теплотою згадують його вчителі та однокласники. Андрій був прекрасною людиною, добрим хлопцем, справжнім другом - активним, відповідальним, сумлінним і дисциплінованим. Любив уроки української літератури, мистецтва, фізкультури, англійської мови, захоплювався деревообробкою.

Подальшу освіту здобував у Путивльському професійному ліцеї за фахом «Штукатур. Маляр. Лицювальник-плиточник».

Через деякий час після початку повномасштабного вторгнення прийняв доросле виважене рішення: підписав контракт зі Збройними Силами України. Андрій Стрижаков служив за контрактом, виконував обов’язки оператора відділення, захищаючи українські кордони на запорізькому напрямку.

Путивльська громада розділяє глибокий сум і скорботу разом з родиною.

Нехай пам’ять про Андрія залишиться світлим спомином у наших душах і наших серцях.

Герої не вмирають!