ШАНОВНА ГРОМАДО, РАДІ ПОВІДОМИТИ, ЩО ВІДСЬОГОДНІ МОБІЛЬНА МЕДИЧНА БРИГАДА ЗАБЕЗПЕЧЕНА НОВИМ АВТОМОБІЛЕМ "ФОЛЬКСВАГЕН CRAFTER"

Дата: 29.02.2024 11:56

Автомобіль новий, обладнанний усім необхідним для надання медичної допомоги. Відтепер бригада має можливість проводити прийом пацієнтів у комфортних умовах і в тих населених пунктах, де немає необхідних для цього приміщень.

Завдяки отриманню нового автомобіля маємо можливість врахувати звернення жителів сіл Путивльської громади щодо розширення графіку виїздів бригади з охопленням більшої кількості населених пунктів. Оновлений графік додаємо.

Висловлюємо щиру вдячність від жителів Путивльської громади Сумській обласній організації Товариства Червоного Хреста України за створення на базі КНП "Путивльська міська лікарня" мобільної медичної бригади, увагу до жителів нашої громади та плідну співпрацю. У цей складний воєнний час ваша підтримка безцінна.

Разом до перемоги.