2 РОКИ ПОВНОМАСШТАБНОЇ ВІЙНИ…

Дата: 24.02.2024 08:44

Не віриться… Досі для всіх українців другий рік продовжується довгий страшний день 24 лютого 2022 року.

Цей день увійшов не просто в історію, а й у життя всіх нас. Ми прокинулися того ранку в іншій реальності. Об’єктами ворожих обстрілів і авіаударів стали мирні українські міста та села, житлові та пологові будинки, лікарні, дитячі садки, школи, об’єкти цивільної інфраструктури.

Ми продемонстрували світу приклади мужності, стійкості, сміливості, кмітливості та єдності перед жорстоким ворогом, що чисельно переважає. Захищаємо не лише свої землі, а й право мати національну ідентичність, мову, історію, культуру.

Захисники та захисниці щодня роблять усе можливе, щоб швидше наша держава отримала перемогу та на всій території замайорів синьо-жовтий стяг.

Дякую кожному, хто своїми зусиллями наближає перемогу, допомагає військовим, підтримує їх.

З вірою в перемогу.

Слава Україні!