ПРО ПІДГОТОВКУ ДО ПРОВЕДЕННЯ НМТ – 2024

Дата: 23.02.2024 15:51

21 лютого 2024 року відбулася робоча зустріч представників Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти, комунального закладу Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти навчально-методичного відділу моніторингу якості освіти та зовнішнього незалежного оцінювання з директорами, заступниками директорів з адміністративно-господарської частини, керівним складом тимчасових екзаменаційних центрів Путивльського ліцею № 1 ім. Р. Руднєва Путивльської міської ради, Путивльського ліцею № 2 ім. Г. Я. Базими Путивльської міської ради, з метою проведення попереднього моніторингу стану захисних споруд цивільного захисту закладів освіти, на базі яких планується проведення національного тесту.

У ході зустрічі розглянуті питання: стану захисних споруд цивільного захисту, робочих місць учасників, інструкторів, відповідального, наявність зон для учасників під час перерви (у межах тимчасового екзаменаційного центру), підключення до мережі інтернет, потужність електроживлення, відеомоніторинг.

За результатами робочого візиту по кожному об’єкту надано рекомендації.