ДО МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ СУМЩИНИ НАДІЙШЛО МАЙЖЕ 665 МЛН ГРИВЕНЬ

Дата: 23.02.2024 15:34

У січні 2024 року місцеві бюджети  Сумщини  отримали 664,5  млн грн податків та зборів. У структурі надходжень місцевих бюджетів за січень 2024 року найбільшу питому вагу займають податок на доходи фізичних осіб – 57,8 відс. та єдиний податок – 25,8 відсотка.

Так, податку на доходи фізичних осіб до місцевих скарбниць надійшло 384,1 млн гривень. Платники єдиного податку області перерахували  171,7 млн гривень. Третє місце за показником надходжень посідає податок на майно в частині  плати за землю – землевласники та землекористувачі сплатили 57,7 млн гривень.

Також, від суб’єктів господарювання  які продають підакцизні товари надійшло до місцевих скарбниць 14,2 млн грн акцизного податку.  Крім того, місцеві бюджети області отримали 18,1 млн грн рентної плати за користування надрами.