ШАНОВНІ ПАЦІЄНТИ:НАГАДУЄМО, ЩО В КНП «ПУТИВЛЬСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ» СТВОРЕНО УМОВИ ДЛЯ ПОВНОЦІННОГО ЛАБОРАТОРНОГО ОБСТЕЖЕННЯ

Дата: 23.02.2024 12:59

Завідуюча клініко-діагностичною лабораторією Наталія МАНЖАРОВА розповідає про наявні в закладі можливості лабораторного обстеження:

«Не можливо уявити сучасну діагностику в медицині без високочутливих лабораторних аналізів. У КНП "Путивльська міська лікарня" використовується сучасний імуноферментний аналізатор LabAnalyt M201, за допомогою якого виконуються дослідження вагітним жінкам на ВІЛ-інфекцію, інфекції групи ТОRCH (герпес 1 і 2 типів, краснуху, токсоплазму, цитомегаловірус), прогестерон, що необхідно для повноцінного спостереження вагітних жінок. ІФА або імуноферментний аналіз - це один з основних методів у сучасній лабораторній діагностиці. Він дає можливість підтвердити наявність у досліджуваному біоматеріалі специфічних антитіл, а також антигенів. Дуже затребуване нашими пацієнтами обстеження на гормональну панель - це аналізи: тиреотропний гормон (ТТГ), тироксин вільний (Т4 вільний), тироксин (Т4), трийодтиронін (Т3), антитіла до пероксидази (АТ-ТПО), антитіла до тиреоглобуліну (АТ-ТГ) та інші.Усі аналізи виконуються безкоштовно за наявності електронного направлення від сімейного лікаря або лікаря-ендрокринолога».