СЬОГОДНІ МИ ВШАНОВУЄМО ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ, ЇХ ВІДВАГУ, СИЛУ ДУХУ Й СТІЙКІСТЬ У БОРОТЬБІ ЗА НАШЕ ЄВРОПЕЙСЬКЕ МАЙБУТНЄ

Дата: 20.02.2024 16:32

Лютневі дні 2014 року, 10 років тому…

Гинула Небесна Сотня… Після подій найтрагічнішої ночі з 18 на 19 лютого наступив «чорний четвер» - 20 лютого.

Під час масових акцій протесту протягом зими 2013 – 2014 років загинуло 107 учасників Революції Гідності.

До Героїв Небесної Сотні належать люди різних національностей, віросповідання, освіти, віку. Серед них громадяни України, Білорусі та Грузії. Боротьба за свободу та європейське майбутнє отримала визнання міжнародної спільноти.

У кривавому протистоянні за демократичні цінності народ неможливо було зупинити кулями снайперів, залякуваннями та насиллям. Події Революції Гідності назавжди змінили кожного українця в боротьбі за прагнення жити в процвітаючій, вільній і заможній Україні.

У народній пам’яті вічно житимуть безсмертні душі вбитих і закатованих. Схиляємо голови перед тими, хто ціною власного життя відстоював європейське майбутнє нашої держави.

Вічна пам’ять і слава Героям, що полягли за свободу рідної землі.

Слава Україні.

Слава її Героям.