ЗАСІДАННЯ ШТАБУ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА»)

Дата: 19.02.2024 13:46

З метою організаційного забезпечення заходів з підготовки та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради у 2023/2024 навчальному році керівник штабу з підготовки та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Путивльської міської ради у 2023/2024 навчальному році Микола ЛУК’ЯНЕНКО провів засідання штабу.

На засіданні штабу були обговорені заходи щодо проведення початкового, І етапів та участі в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») для трьох вікових категорій здобувачів освіти:

15-17 років (старша вікова група),

11-14 років (середня вікова група),

6-10 років (молодша вікова група) з дотриманням безпекових вимог під час дії воєнного стану в Україні.

Олена ЧУПРУН, директор комунального закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради, запропонувала допомогу закладам загальної середньої освіти щодо надання методичного та організаційного супроводу підготовки роїв – учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Заступник голови штабу Наталія КАМЕНСЬКА, завідувач натуралістсько-краєзнавчого відділу комунальному закладу – центру позашкільної роботи Путивльської міської ради, ознайомила з програмою та умовами проведення початкового та І етапів Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») у 2024 році для всіх вікових груп здобувачів освіти закладів освіти.