ЯКІСНІ ПОСЛУГИ УЗІ

Дата: 16.02.2024 15:19

У поліклінічному відділенні КНП «Путивльська міська лікарня» працюють кабінети ультразвукової діагностики, оснащені сучасними апаратами TOSHIBA Xario TUS-X100 та TOSHIBA NemioXG.

Для забезпечення ультразвукового обстеження пацієнтів у важкому стані, які перебувають на лікуванні в стаціонарних відділеннях закладу, наявний сучасний переносний апарат УЗД експертного класу VERSANA ACTIVE, який дає можливість обстеження пацієнта безпосередньо в лікарняній палаті.

Проводять обстеження кваліфіковані лікарі Сергій ГОРЛАЧ, Олександр ЛОЩИЛОВ і Юлія КОБЗИСТА.

Лікарі володіють широким спектром ультразвукових досліджень:

- УЗД серця з доплерографією;

- УЗД молочних залоз;

- УЗД щитовидної залози;

- УЗД органів черевної порожнини та сечовивідної системи;

- УЗД органів малого тазу, обстеження вагітних та пренатальний скринінг.

Сергій Горлач закінчив Харківський національний медичний університет, отримав спеціалізацію за фахом «Онкологія» та з 2015 року працює в Путивльській лікарні. Має п’ятирічний досвід ультразвукової діагностики, зокрема спеціалізується на обстеженні серця та молочних залоз.

Олександр Лощилов добре знайомий путивлянам як висококваліфікований терапевт з майже 40-річним досвідом роботи. У 1987 році після закінчення Запорізького медичного інституту Олександр Михайлович, тоді ще молодий фахівець, приїхав на Путивльщину, щоб залишитися тут назавжди. Вдосконалюючись у професії, пройшов спеціалізацію з ультразвукової діагностики та з 1992 року працює лікарем УЗД.

Обстеження проводяться безкоштовно за електронним направленням сімейного лікаря або лікаря щоденно, крім вихідних.

Попередній запис проводиться в реєстратурі лікарні або за номером (066) 668 65 45, (05442) 5-16-85.

Наш заклад завжди працює, щоб забезпечити максимальний комфорт і якісне надання медичних послуг пацієнтам. Не вагайтеся та звертайтеся до нашого закладу.

Хворобу краще попередити, ніж лікувати.