ВШАНУВАЛИ ПОКЛАДАННЯМ КВІТІВ УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ НА ТЕРИТОРІЇ ІНШИХ ДЕРЖАВ

Дата: 15.02.2024 14:15

Згадали про мужність і героїзм воїнів, які виконували непросту місію в більш як двадцяти країнах світу, усіх, хто брав участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами нашої держави.

Для українського народу духовні цінності учасників бойових дій дуже важливі. Їхній досвід на сьогодні відіграє величезне значення, адже, зберігаючи бойове братерство, ветерани передають його молодим поколінням і підтримують родини полеглих побратимів.

"Висловлюю шану й подяку всім українським воїнам-миротворцям за відвагу, доблесть, вірність присязі. Зичу всім, хто пройшов нелегкий бойовий шлях, міцного здоров’я, добробуту в родинах, щастя та миру", - акцентував Путивльський міський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК під час заходу.