ГОЛОВНЕ – СТАБІЛЬНІСТЬ

Дата: 14.02.2024 19:36

Шановні пацієнти КНП «Путивльська міська лікарня», повідомляємо, що сталу роботу нашого закладу забезпечено за будь-яких умов: і в умовах воєнного стану, і в разі аварійних відключень світла, і в разі повного блекауту.

У результаті співпраці адміністрації лікарні з благодійним фондом «ЮА БРОКЕРИ БЕЗ КОРДОНІВ УКРАЇНА» заклад отримав дизельний генератор потужністю 200 кВт, що дає можливість забезпечити в разі необхідності електричною енергією весь заклад: роботу операційної, рентгенівських кабінетів, лабораторії, кисневого обладнання, ліфтів, системи опалення тощо.

На щастя, цього осінньо-зимового періоду не було необхідності використати генератор. Однак, завдяки придбанню ми впевнені, що пацієнти нашої лікарні отримають якісну медичну допомогу в комфортних умовах за будь-яких ситуацій.

Разом до перемоги.