ВЧАСНЕ ЛІКУВАННЯ ДЕМЕНЦІЇ УПОВІЛЬНЮЄ ЇЇ РОЗВИТОК: ДЕ БЕЗОПЛАТНО ОТРИМАТИ ЛІКИ

Дата: 14.02.2024 13:12

Деменція - це синдром, що може бути спричинений низкою захворювань, через які виникають порушення функцій головного мозку. Зокрема, погіршуються пам’ять, мислення, орієнтація, здібності до навчання, мовлення та судження, що впливає на здатність людини виконувати щоденні дії.

Деменція займає сьоме місце у світі серед основних причин смерті людей. За даними ВООЗ, наразі понад 55 мільйонів людей у всьому світі живуть з деменцією. Щорічно ця кількість зростає на 10 мільйонів.

Безкоштовну допомогу людям з деменцією надає зокрема благодійний фонд Незабутні. Фонд надає ліки, юридичні консультації, а також психологічну підтримку для людей з деменцією та їхніх доглядальників.

Детальніше про фактори ризику, ранні ознаки та симптоми деменції, а також алгоритм отримання безкоштовних ліків читайте за посиланням - https://bit.ly/3SzyklV