ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА ПРОВЕЛА В ОСТАННЮ ДОРОГУ ВОЇНА-ЗАХИСНИКА КИРИЛА ДАРОВСЬКИХ

Дата: 08.02.2024 08:35

Кирило народився в с.Руднєве 26 січня 2001 року. У 2013 році хлопець осиротів, за трагічних обставин втративши матір. Опікою зайнялася рідна бабуся Любов Аркадіївна Даровських і старша сестра Наталія.

З дитинства Кирило був допитливим, розумним, добре вчився, відповідальний у виконанні будь-яких доручень. Мав хист до малювання. Здібність творчо бачити навколишній світ розкривалась у його учнівських малюнках.

Особливу увагу приділяв фізичному розвитку, захоплювався спортом, брав участь у багатьох спортивних заходах Руднєвського НВК, Путивльського професійно-технічного ліцею та Путивльської громади.

Односельці згадують Кирила доброзичливим і товариським, хорошим другом, доброю та чуйною людиною.

Рідні та близькі люди запам`ятають назавжди його лагідну посмішку й добрі очі. Ввічливий, скромний, працьовитий, добрий, чесний, порядний – таким залишиться в пам`яті Кирило Даровських.

Його молоде життя обірвалося 2 лютого під час виконання бойового завдання на Донеччині, захищаючи свободу кожного українця та право жити в мирній і вільній державі.

Низько вклоняємося в глибокій скорботі. Вічна пам`ять Кирилу, справжньому Герою, Воїну-Захиснику.