ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ БДЖОЛЯРАМ

Дата: 01.02.2024 10:42

19 січня 2024 року в стінах СНАУ відбулася зустріч з бджолярами, яку ініціювала Ганна Бурка, Національний консультант у Продовольчій та сільськогосподарській організації ООН (ФАО) від України.

Пані Ганна повідомила, що групою країн (Нідерланди, Люксембург, Південна Корея) створено благодійний фонд з капіталом $ 4,6 млн для підтримки бджолярів, постраждалих в Україні від воєнних дій. Орієнтовна сума, яка може бути виділена на одного бджоляра (родину пасічника), становитиме до $ 600. На вказані кошти можуть бути придбані вулики, пакети бджіл, вощина, медогонка, тара тощо.

Шановні бджолярі, якщо ваша пасіка постраждала внаслідок російської агресії, необхідно до 10 лютого 2024 року надати інформацію Сумському міжрайонному об’єднанню бджолярів-любителів, яке знаходиться за адресою: м.Суми, вул.Г.Кондратьєва, буд. 144/2, кв. 116.

E-mail: dae2011@ukr.net

Телефон для довідок: 066-956-37-61; 068-487-44-86.