ПРОВЕДЕНО ЗАСІДАННЯ

Дата: 31.01.2024 11:30

Було проведено засідання Путивльської міської комісії з питань ТЕБ та НС з метою своєчасного проведення протиепідемічних заходів, спрямованих на зменшення медичних, соціальних та економічних наслідків епідемії грипу та ГРВІ для Путивльської громади під головуванням т.в.о. міського голови Лариси Приз.

Про епідемічну ситуацію доповіла в.о. завідувача Путивльським відділенням ДУ "Сумський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України" Тетяна Лучанінова:

"Протягом останніх чотирьох тижнів на території Путивльської ТГ фіксується значний приріст захворюваності на ГРВІ в Путивльській громаді:

І тиждень 2024 року - 515,8 показник на 100 тис. населення;

ІІ тиждень 2024 року -564,9 показник на 100 тис. населення;

ІІІ тиждень 2024 року -579,6 показник на 100 тис. населення;

ІV тиждень 2024 року – 673,0 показник на 100 тис. населення, та відбулося перевищення на 5% епідемічного порогу середнього рівня інтенсивності епідемічного процесу грипу, COVID-19 та інших гострих респіраторних вірусних інфекцій".

Зростання продовжується, а на цьому фоні збільшується загальна кількість ускладнень, у т.ч. вірусними пневмоніями.

У ході засідання було надано низку пропозицій щодо заходів в епідемічний період.