ЄДНАЄМОСЯ ЗАРАДИ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ І ПЕРЕМОГИ

Дата: 29.01.2024 11:16

Зараз наш обов'язок - це допомагати і підтримувати наших захисників! Наша спільна мета - подарувати частинку домашнього затишку та тепла нашим бійцям-путивлянам! Саме тому, кожен небайдужий мешканець нашого міста долучається до збору коштів, приготуванні смаколиків, виготовленні теплих речей та ін..

У нашій громаді відбулися заходи по підготовці та збору допомоги для воїнів. А саме:

- колективи Путивльського відділу культури прийняли участь у приготуванні смаколиків;

- читачі бібліотеки прийняли участь у благодійній акції по збору коштів;

- мешканці міста надали сувеніри з гіпсу та в'язані символи року для продажу на допомогу ЗСУ;

- небайдужі люди надали овочі, консервацію, теплі шкарпетки, коврики;

- місцеві підприємці надали смаколики (печиво, кукурудзяні палички, фрукти);

- за зібрані кошти було придбано теплий одяг, засоби гігієни.

А за сприянням Петра Шота від Richard Hareychuk та Ольги Ченьки була надана термобілизна, а також від 3 Musketiere Reutlingen e.V.-Für Menschen in Not були отримані аптечки.

Дякуємо усім небайдужим, хто долучається у придбанні усього необхідного для наших бійців, а особливо:

Я. Сичевський, А.Умрюхин, Т. Шелудякова, Р. Якименко, В. Счастливцев, А. Воронин, В.Волков, депутати міської ради, Л. Косогоров, аптека "Подорожник"!

Не зупиняємося, а продовжуємо підтримувати і допомагати нашим Героям!

Усі придбані за зібрані кошти речі та смаколики ми передаємо безпосередньо бійцям-путивлянам на передову і обов'язково надамо фотозвіти на сторінці БО "Потужний тил".

Крокуємо до Перемоги разом, бо тільки в єдності наша сила!

Слава Україні!

Героям Слава!