ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ
Дата: 23.01.2024 17:38
Кількість переглядів: 61
Педагогічний і учнівський колективи Путивльського ліцею № 1 ім. Р.Руднєва вітає Філякова Єгора, учня 9-А класу, та його наставницю-учителя англійської мови Красилову Ніну Володимирівну із заслуженою перемогою в ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Скарбничка інтелектуальних здобутків у історії ліцею поповнилася ІІ місцем в обласному етапі олімпіад.
Єгор зі своєю працьовитістю, прагненням, завзяттям та бажанням перемогти досяг значної висоти. Нехай ця перемога в непростому й нелегкому змаганні стане початком ще більших нових досягнень.
Нехай цей конкурс стане ще одним доказом талантів і здібностей, а в житті Єгора чекає ще багато таких перемог.