РОЗПОЧАТО СЕРІЮ ВЕБІНАРІВ ПРО ПОДОЛАННЯ ОСВІТНІХ ВТРАТ ДЛЯ УПРАВЛІНЦІВ

Дата: 17.01.2024 11:11

З 25 січня до 29 лютого відбудуться безплатні вебінари про подолання освітніх втрат для директорів та заступника директора з навчальної (навчально-виховної) роботи закладів загальної середньої освіти. Програму проведуть освітні управлінці-практики, а також досвідчені експерти різного профілю.

Вебінари проходитимуть протягом шести тижнів щовівторка та щочетверга о 18:00 на платформі «Zoom».

Слухачі дізнаються про організацію навчання в різних форматах і для учнівства різних категорій, а також юридичні та психологічні аспекти. Зможуть ознайомитися з конкретними прикладами концепцій закладів освіти, спрямованими на подолання освітніх втрат, а також отримати відповіді від експертів на запитання.

Перші вебінари відбудуться:

25 січня — «Виклики організації освітнього процесу для дітей за кордоном». Реєструйтеся

Спікерка:  Наталя Байтемірова, експертка з управління освітою, фахівчиня з освіти в надзвичайних ситуаціях.

30 січня —  «Нормативно-правове забезпечення дистанційної та змішаної форми освіти. Специфіка, проблеми, рішення». Реєструйтеся.

Спікерка:  Олена Святенко, заступниця директора департаменту інституційного аудиту ДСЯО.

1 лютого — «Освітні втрати чи уповільнення? Психологічні основи мотивації дітей в умовах війни, нестабільності та стресу». Реєструйтеся.

Спікерка: Катерина Гольцберг, дитяча і сімейна психологиня, президентка Професійної асоціації дитячих аналітичних психологів.

Щоб не пропустити наступні вебінари та деталі реєстрацій, стежте за «Освіторією» у фейсбуці.