ЧЕРГОВА СЕСІЯ

Дата: 24.01.2024 16:37

На пленарному засіданні Путивльської міської ради депутатами підтримано Муніципальний енергетичний план громади і Стратегію екологічної безпеки та адаптації до зміни клімату. Внесли зміни до профільних програм.

Як завжди підтримку виразили родинам загиблих (померлих) захисників внаслідок збройної російської агресії.

Прийняли програми освітньої галузі: спортивне спрямування та харчування в закладах загальної середньої освіти.

Жваво обговорювали з депутатами питання щодо організації харчування пільгових категорій дітей у закладах освіти громади.

Депутати прийняли рішення щодо звернення до вищих органів влади стосовно надання роз`яснень фінансування пільгового харчування дітей.

10 питань стосувалися галузі житлово-комунального господарства та благоустрою громади. За заявами жителів прийняті земельні рішення.

Попередньо проєкти опрацьовані фаховими спеціалістами, профільні програми затверджені виконавчим комітетом.

Спільними зусиллями задля розвитку громади.