УВАГА: СОЦІАЛЬНІ РЕЙСИ ПОВЕРТАЮТЬСЯ

Дата: 23.01.2024 08:52

З 15 січня 2024 року в Путивльській громаді Громадська організація «Проліска» відновлює соціальні (безкоштовні для громадян) автобусні маршрути з віддалених сіл.

Цього року в нашій громаді курсуватимуть 6 автобусів за наступними напрямами:

1. Щопонеділка о 7-30:

Стара Шарпівка – Яцине - Чорнобривкине – Путивль та у зворотному напрямку о 12-00.

2. Щовівторка о 7-30:

Скуносове – Зарічне - Путивль та у зворотному напрямку о 12-00.

3. Щовівторка о 6-45.

Красне – Сафонівка - Спадщина – Кардаші - Путивль та у зворотному напрямку о 12-00.

4. Щочетверга о 6-15.

Мачулища (Новослобідська громада) – Рев’якине – Путивль та у зворотному напрямку о 12-00.

5. Щоп’ятниці о 7-30:

Ротівка – Стрільники – Суворове – Іллінське – Путивль та у зворотному напрямку о 13-00.

6. Щоп’ятниці о 7-00:

Щербинівка – Волокитине – Кочерги – Путивль та у зворотному напрямку о 13-00.

Жителі сіл впродовж 4-х годин зможуть вирішити свої справи та повернутися цим автобусом у зворотному напрямку.

Фінансування витрат на реалізацію цього соціально важливого проєкту здійснює гуманітарна місія «Проліска» в рамках проєкту «Шлях до безпеки та послуг: транспортне забезпечення та підтримка колективних центрів», який діє за підтримки Гуманітарного фонду для України (UHF) Управління ООН з координації гуманітарних справ/ OCHA Ukraine.

Разом до перемоги.