У 2023 РОЦІ ОБЛАСНИЙ БЮДЖЕТ СУМЩИНИ ОТРИМАВ 1657,4 МЛН ГРИВЕНЬ

Дата: 19.01.2024 12:58

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області упродовж січня – грудня  2023 року до обласного бюджету Сумщини надійшло 1657,4 млн грн податків та платежів.  У порівнянні з аналогічним періодом 2022 року надходження зросли   на  45,5 млн гривень.

Найбільшу частку у загальній сумі сплачених податків (84 відс.) має податок на доходи фізичних осіб. За звітний  рік до обласного бюджету його надійшло 1392,3 млн  гривень. Порівняно з 2022 роком надходження зросли на 36,9 млн гривень. Крім того,  до обласного бюджету надійшло податку на прибуток підприємств в обсязі 112,4 млн гривень. Приріст сплати податку на прибуток підприємств до січня – грудня 2022 року  склав 12,8 млн гривень. Рентної плати за користування надрами платники податків перерахували 113,8 млн гривень.

Податкова служба Сумщини висловлює вдячність усім платникам, які сумлінно сплачують податки у цей нелегкий для нашої держави час.