ОТРИМАННЯ ДОПОМОГИ У ВИГЛЯДІ ПІДГУЗКІВ ДЛЯ ДОРОСЛИХ

Дата: 19.01.2024 08:55

ІAC ISHR запускає форму для реєстрації на отримання допомоги у вигляді підгузків для дорослих у рамках програми IOM для осіб, які проживають на території Путивльської ТГ Сумської області.

Прохання до всіх осіб, які отримали від IAC ISHR допомогу у вигляді підгузків для дорослих протягом грудня 2023 року, утриматися від заповнення даної форми. Таким чином ви допоможете тим людям, які ще не отримували цей вид допомоги. Дякуємо за розуміння.

Заповнення форми є обов’язковою умовою надання такої допомоги.

Перед заповненням форми ознайомтеся з нею.

Прохання заповнювати форму уважно та зазначати коректно всі дані, які необхідно вказати, адже без них не буде можливості таку допомогу надати. Відповідальність за правильність заповнення форми несе заявник.

Акція є виїзною та проводиться одним днем у зазначені в запрошенні час та дату.

Отримати допомогу може представник родини, пред’явивши вказані при реєстрації оригінали документів.

Заповнення форми є поданням заявки та не гарантує отримання допомоги. У разі схвалення заявки, відповідна інформація надійде на вказану електронну адресу.

У разі схвалення заявки, допомогу можна отримати тільки на місці видачі.

Відправка службами доставки не здійснюється.

Дана форма не є збором персональних даних чи будь-чим іншим, що могло б порушити права. Вона є необхідною для швидкого та якісного надання допомоги тим, хто цього справді потребує.

Звертаємо увагу, що некоректне заповнення форми є підставою для залишення такої заявки без розгляду.

Посилання на форму: