ЗАПРОШУЄМО ДО СПІЛКУВАННЯ

Дата: 18.01.2024 14:51

19 січня о 14:00 у приміщенні Путивльської міської ради (вул.князя Володимира, 50, 2-й поверх) відбудеться круглий стіл «У пошуках стабільності та процвітання».

Захід присвячений темі пошуку можливостей для людей, пошуку роботи, відкриттю бізнеса або розширенню існуючого.

Серед учасників: представники місцевого самоврядування, держслужбовці, підприємці, журналісти.

До обговорення пропонуються теми:

• «Громадо – процвітай!» про розвиток громади та перспективи для її жителів навіть під час війни;

• «Відкрий наявні можливості!» - тема зниження «градусу» зневіри безробітних та осіб з низьким доходом, підвищення рівня їх мотивації;

• Державна допомога в працевлаштуванні: ваучери та можливість перекваліфікації, соціально корисні роботи;

•  Гранти – плече підтримки для малого бізнесу;

• «Велике значення малого бізнесу» – вагомість ФОП, проблеми та перспективи;

•  Нагальні проблеми та випробування, що постають перед пересічними путивлянами.