КАДРОВИЙ РЕЗЕРВ

Дата: 16.01.2024 16:06

Фонд держмайна України ініціював створення власної системи Кадрового резерву для підбору персоналу на керівні посади державних підприємств і товариств різних форм власності.

Її мета – надати доступ усім охочим до кар’єрних можливостей у державному секторі. Долучитися до Кадрового резерву або переглянути актуальні вакансії можуть усі охочі, відвідавши електронний ресурс: https://hr.spfu.gov.ua/

Впровадження Кадрового резерву забезпечить прозорість, конкурентний відбір і професійне оцінювання кандидатів, а також безперебійну роботу підприємств у випадку звільнення або відставки поточного директора. Крім того, кадровий резерв – це досвідчені та компетентні спеціалісти для Фонду, які можуть бути призначені на ключові посади в управління компаніями, що перебувають у державній власності. Це забезпечить високу якість управління та досягнення стратегічних цілей усієї держави.