ЗИМОВИЙ КУБОК З ВОЛЕЙБОЛУ 2024

Дата: 14.01.2024 08:59

13 січня в спортивній залі Путивльського педагогічного фахового коледжу відділом культури, молоді, спорту та інформаційної політики були проведені змагання з волейболу.

У змаганнях взяли участь 4 команди. Ігри проводились по коловій системі. У першій зустрічі волейболісти педколеджу обіграли команду "Олімп" (з рахунком 2:0). У другій зустрічі виграли у команди "Профліцей" теж з рахунком 2:0.

В останній грі зустрілись з командою "Карла-Маркса", яка теж обіграла інші команди. Проходила яскрава технічна, тактична боротьба, але перевага була на боці команди педколеджу. З рахунком 2:0 вона перемогла суперників.

Набравши 9 очок, вигравши всі зустрічі, чемпіоном змагань стала команда педколеджу.

2 місце команда "Карла- Маркса".

3 місце команда "Профліцей"

Адміністрація коледжу вітає з перемогою команду коледжу в такому складі: Микола ОСАДЧИЙ, Олександр КАРПЕНКО, Роман КОНЮХ, Денис АТАМАНЮК, Дмитро КАРПЕНКО, Даніїл МАШКОВСЬКИЙ та бажає подальших перемог.

Керівник фізичного виховання Віктор ОСАДЧИЙ