«КНИГА-МАНДРІВКА. УКРАЇНА»

Дата: 12.01.2024 08:21

Любов до рідної країни народжується з малого – цікавості до історії та культури місця, де народився, й бажання показати його красу іншим.

З метою популяризації рідного міста учні 7-Б класу Путивльського ліцею №2 ім. Г.Я. Базими Путивльської міської ради взяли участь у Всеукраїнському анімаційнму проєкті «Книга-мандрівка. Україна» конкурсі відео про рідні міста «Розкажи Книжечці про своє місто».

Діти, у своїй конкурсній роботі, розповіли про символ нашого міста – Ярославну. І, можливо, наша історія буде відображена у новій серії книжок та сезону мультфільмів проєкту.

Переможцями конкурсу стануть ті роботи, які наберуть найбільшу кількість переглядів та вподобань. Тож, перемога нашої команди багато в чому буде залежати від вашої активності в перегляді та поширенні відео.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!! Висловлюємо подяку всім, хто долучився.