ГОТУЄМОСЬ ДО НОВИХ ВИПРОБУВАНЬ

Дата: 10.01.2024 16:26

10 січня 2024 року на базі КУ «Путивльський ЦПРПП» відбулося чергове заняття Студії педагогічної майстерності для Олени ГАВРИЛЬЧУК, вчительки, яка виборола право брати участь у другому етапі першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2024» у номінації «Українська мова та література».

Світлана БРЯНЦЕВА, директор Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради, надала алгоритм, за яким здійснюється аналіз поетичного твору; звернула увагу на жанри поетичного твору, тропи, синтаксичні засоби увиразнення мовлення (стилістичні фігури), фонічну та ритмічну організацію поетичного тексту.

Увагу було зосереджено на формуванні ключових і предметних компетентностей здобувачів освіти, реалізації наскрізних змістових ліній під час аналізу поетичного твору; творчому підході до формату аналізування тексту, міжпредметних зв’язках.

Разом з Оленою БИКОВОЮ, консультантом Комунальної установи «Путивльський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Путивльської міської ради, педагог опрацювала деякі сучасні та ефективні прийоми і технології роботи з учнями на різних етапах уроку; норми організації та проведення онлайн/офлайн уроків; удосконалила вміння працювати на онлайн-дошках.

Рухаємося вперед! Крок за кроком до успіху!