ДО УВАГИ ГОСПОДАРЮЮЧИХ СУБ’ЄКТІВ

Дата: 10.01.2024 10:22

3 метою профілактики протиправних посягань на об’єкти агропромислової галузі Сумської області, недопущення пошкодження майна та інших проявів порушення чинного законодавства України, Управління поліції охорони в Сумській області пропонує забезпечення надійної охорони з застосуванням повного спектру повноважень, наданих чинним законодавством, зокрема:

охорони полів під час проведення посівних робіт та внесенні мінеральних добрив; охорони території та будівель за допомогою мобільних нарядів поліції; охорони та супроводу мінеральних добрив під час ïx транспортування; охорони складських приміщень зі збереження мінеральних добрив та продукції; забезпечення особистої безпеки, майна керівників агрофірм та членів ïx сімей; обладнання офісних, складських та інших приміщень засобами охоронно-пожежної сигналізації, відеоспостереження з архівацією даних та контролю доступу, обладнання транспортних засобів підприємств системами GPS контролю pyxy, використання пального тощо.

За більш детальною інформацією щодо надання таких послуг звертатися за телефоном    050-387-3881.