З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

Дата: 25.12.2023 11:19

Комунальний заклад "Путивльський будинок культури" разом з народним вокальним ансамблем "Барви" (керівник Світлана Пустовойтова) щиро вітає всю громаду з Різдвом.

Сьогодні даруємо вам не лише пісні й веселий настрій, але й теплі слова вітань. Нехай різдвяна радість наповнює ваші серця.

Сьогодні хай кожен з нас згадає про тих, хто зараз на передовій, про тих, завдяки кому ми можемо насолоджуватися цим святом у спокої та безпеці.

Слава хлопцям і дівчатам, які віддають найбільше для нашої країни.

У цей різдвяний час ми віримо в диво. Ми віримо в перемогу.

Зичимо всім добра й щастя, благополуччя й затишку вашому дому, душевної теплоти, взаєморозуміння й підтримки в родині. Нехай життя буде мирним і спокійним.

Нехай мир прийде до кожного дому. Нехай народження Ісуса буде провісником нашої довгоочікуваної і неодмінної перемоги.

Христос народився! Славімо його!