ВІТАЄМО НАШУ КОЛЕГУ, КАЧАНОВУ ТЕТЯНУ ВАСИЛІВНУ, УЧИТЕЛЯ МАТЕМАТИКИ ПУТИВЛЬСЬКОГО ЛІЦЕЮ № 2 ІМ. Г.Я. БАЗИМИ, З УСПІШНИМ ПРОХОДЖЕННЯМ СЕРТИФІКАЦІЇ

Дата: 22.12.2023 15:10

Сертифікація – це шлях сміливих і успішних педагогів, які не бояться змін і випробувань. Вона дає впевненість у своїх знаннях і можливостях, умінні презентувати свої здобутки й, головне, надихає рухатися вперед, не зупиняючись на досягнутому. Ця процедура – інструмент мотивації вчителя до саморозвитку, самовираження  та педагогічного зростання.

Цей шлях був складним, але цікавим. І Тетяна Василівна довела, що вона вчитель з високим рівнем педагогічної майстерності, володіє методиками компетентнісного навчання й новими освітніми технологіями, що вона є частиною великої професійної спільноти, яка формує нову сучасну українську освіту.

Зичимо їй не зупинятися на досягнутому, подальшої продуктивної роботи, творчої наснаги та міцного здоров’я.