ПОКОЛІННЯ ПЕРЕМОГИ

Дата: 23.12.2023 17:09

Єлизавета Приходько з міста Путивль навчається в 10 класі. Попри юний вік дівчина займається науковою діяльністю, самостійно створила громадську організацію та залучає молодь до активності.

Путивль від початку повномасштабного вторгнення опинився в окупації ворога. Для Єлизавети це був надскладний період невизначеності. Проте все змінилося, коли ЗСУ звільнили населений пункт: життя в місті відновилося, а заразом — і активність молоді. Саме це стало поштовхом для Лізи створити громадську організацію. Дівчина хоче проявляти себе, мотивувати молодь та разом діяти.

Окрім цього, Єлизавета пише роботи для Малої академії наук України та досліджує стародавній етнос, що має назву горюни: народність, яка проживає на території Сумщини.

У дівчини багато талантів та шалене натхнення. За таким поколінням наше майбутнє

Повну історію Єлизавети Приходько читайте за покликанням — bit.ly/3RyoD6L.

#ПоколінняПеремоги — це історії про молодь, що готова брати й бере відповідальність за свої вчинки та прагне розбудовувати країну. Вона волонтерить, реалізує власні проєкти та мріє зробити Україну кращою.

Проєкт створили у відео- та фотоформатах. Історії опублікують в «Українській правді» в розділі «Життя», а також на YouTube-каналі GoGlobal та в соцмережах.