23 ГРУДНЯ ВІДБУЛАСЯ ЦЕРЕМОНІЯ ПРОЩАННЯ ІЗ ЗАГИБЛИМ ГЕРОЄМ, УРОДЖЕНЦЕМ С.ВОЛОКИТИНЕ — ЩЕГЛОВИМ АНАТОЛІЄМ ГРИГОРОВИЧЕМ

Дата: 23.12.2023 16:59

Знову ми втратили відважного захисника нашої України. Анатолій Григорович був мобілізований добровольцем у серпні 2023 року.

Мужньо боронивши нашу державу, загинув наприкінці листопада цього року в бою на Донеччині.

Провести відважного сина України та востаннє попрощатися з ним прийшли військовослужбовці, друзі, рідні та близькі.

Для нас усіх страшна та болюча втрата, безжальна війна триває і забирає найдорожчих.

Світлий спомин про Анатолія назавжди залишиться в наших серцях, адже пам’ять сильніша за смерть.