СЬОГОДНІ, КОЛИ В КРАЇНІ ЙДЕ ПОВНОМАСШТАБНА ВІЙНА, ОБ'ЄДНАННЯ ЗУСИЛЬ, ЗДІЙСНЕННЯ ДОБРИХ, КОРИСНИХ СПРАВ Є НЕОБХІДНИМ І ЦІННИМ ДЛЯ НАШОГО СУСПІЛЬСТВА

Дата: 15.12.2023 15:30

Ми висловлюємо щиру вдячність за підтримку Мережі захисту національних інтересів «АНТС», Жива сучасна бібліотека – БФ Бібліотечна країна і німецьким партнерам за подаровані два смартфони Путивльській дитячій бібліотеці та відділу культури, молоді, спорту та інформаційної політики виконавчого комітету Путивльської міської ради. Гаджети використовуватимуться з метою розширення можливостей користувачів у сфері галузі культури, забезпечення ефективного адміністрування та комунікації з благодійниками.

Доброта, взаєморозуміння та взаємопідтримка допомагають боротися з будь-якими викликами.

Разом з командою Мережа захисту національних інтересів «АНТС», Жива сучасна бібліотека – БФ Бібліотечна країна та німецьким партнерам ми сильні.

Разом до перемоги.