ВПРОВАДЖЕННЯ НАДАННЯ СОЦІАЛЬНОЇ ПОСЛУГИ «СОЦІАЛЬНО-ПСИХОЛОГІЧНА АДАПТАЦІЯ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ»

Дата: 20.12.2023 13:47

Департамент з питань соціальної політики, ветеранів та реінтеграції Сумської обласної державної адміністрації інформує про пілотний проект із залучення соціальних працівників до діяльності мультидисциплінарних реабілітаційних команд для ветеранів та їх родин, про пільги і виплати військовим, протезування та рекомендації зі створення безбар'єрного простору.

Перелік закладів охорони здоров’я, в яких реалізується пілотний проект із залучення соціальних працівників до діяльності мультидисциплінарних реабілітаційних команд

Впровадження надання соціальної послуги «Соціально-психологічна адаптація для ветеранів та членів їх сімей»

Пам’ятка з протезування

Рекомендації щодо врахування безбар’єрності в гуманітарному реагуванні