ПОМСТА ЗА КИЇВСТАР НЕ ЗМУСИЛА СЕБЕ ЧЕКАТИ

Дата: 20.12.2023 13:50

Хакери Blackjack (https://t.me/l_blackjack_l) прогорнули потужну кібероперацію, спрямовану на повне знищення IT-інфраструктури ГК «Росводоканал» та поділилися деякими ексклюзивними подробицями проробленої роботи.

ГК «Росводоканал» — це найбільший російський приватний оператор у сфері водопостачання та водовідведення, що забезпечує доступ до чистої води для 7 млн користувачів у містах присутності.

В ході атаки отримано доступ та зашифровано більш ніж 6000 ПК співробітників компанії, видалено більше 65 віртуальних машин на доменному гіпервізорі з об’ємом даних більш ніж 50 ТБ даних, на яких розміщувались внутрішній документообіг, корпоративна пошта, сервіси кіберзахисту, резервні копії даних тощо.