ПРОЕКТОМ ЗАКОНУ «ПРО ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО СТАТТІ 23 ЗАКОНУ № 3543-XII ЩОДО СПРИЯННЯ ВОЛОНТЕРСЬКІЙ ДІЯЛЬНОСТІ» ПРОПОНУЄТЬСЯ ВНЕСТИ ЗМІНИ ДО СТАТТІ 23 ЗАКОНУ № 3543-XII

Дата: 15.11.2023 16:42

Передбачено, що призову на військову службу під час мобілізації, на особливий період не підлягають:

громадяни України військовозобов’язаного віку та стану, які працюють (не менш як на 0,75 ставки)

займаються підприємницькою діяльністю (і не мають податкових заборгованостей)

офіційно займаються волонтерською діяльністю (входять до Реєстру волонтерів, мають посвідчення волонтера затвердженого зразку) і мають підтверджуючі документи, що у поточному або попередньому місяці здійснювали волонтерську діяльність.

«Прийняття проекту дозволить оптимізувати дії в особливий період і сприятиме стабільності та зростанню активності громадян у волонтерській діяльності, а також зведе до нуля або до мінімум деякі корупційні ризики, які мають місце тепер, зокрема, у стосунках між представниками ТЦК та СП і волонтерами»