СЬОГОДНІ ВШАНУВАЛИ УЧАСНИКІВ ЛІКВІДАЦІЇ НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧОРНОБИЛЬСЬКІЙ АЕС

Дата: 14.12.2023 13:26

Хвилиною мовчання згадали загиблих ліквідаторів, адже їх життя забрав невидимий ворог – радіоактивне випромінювання.

Аварія, що сталася у квітні 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції, стала однією з найбільших катастроф у історії людства. 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофагу.

Низький уклін, щира шана та подяка всім ліквідаторам, яким вдалося локалізувати аварію, жертвуючи власними життями та здоров’ям, заради порятунку країни й світу від радіаційного забруднення.

Нині знову зростає загроза подібного лиха в Україні: російські окупанти постійно погрожують мінуваннями та обстрілами інших АЕС. На варті нашого миру, спокою та екології стоять Збройні Сили України.

У цей день Україна вкотре нагадує про важливість застосування всіх необхідних заходів безпеки, адже жодна країна у світі не застрахована від атомного смерчу, що може призвести до непоправимих наслідків.