ПЛАТНИКИ СУМЩИНИ СПЛАТИЛИ МАЙЖЕ 19,8 МЛРД ГРН ПОДАТКОВИХ ПЛАТЕЖІВ

Дата: 08.12.2023 13:12

За інформацією управління економічного аналізу Головного управління ДПС у Сумській області у січні - листопаді 2023 року платники податків Сумщини перерахували до Зведеного бюджету України 19786,8 млн грн податків, зборів  та інших обов’язкових платежів. Зазначений показник на 1738,1 млн грн перевищив тогорічні надходження, тобто більше на 9,6 відсотка.

У тому числі надходження до державного бюджету склали 10695,1 млн грн, до місцевих бюджетів загалом було направлено 9091,8 млн гривень.

У розрізі податків та зборів забезпечено надходження до державного бюджету: податку на доходи фізичних осіб (з урахуванням військового збору) – 3029,7 млн грн; рентної плати за користування надрами – 4632,8 млн грн; податку на додану вартість – 1918,6 млн грн; податку на прибуток – 735,1 млн грн; частини чистого прибутку (доходу) державних унітарних підприємств, що вилучається із бюджету – 160,2 млн грн; акцизного податку – 60,5 млн гривень.

За підсумками листопада 2023 року забезпечено збір до зведеного бюджету України в сумі 2027,1 млн грн, що більше суми сплати за відповідний період минулого року на 70,6 млн грн, або на 3,6 відсотка.