ПРОФІЛАКТИКА МОЖЛИВИХ ПРОЯВІВ АГРЕСИВНОЇ ПОВЕДІНКИ З БОКУ СУБ’ЄКТІВ ПРОБАЦІЇ

Дата: 04.12.2023 16:59

4 грудня відбулася робоча зустріч персоналу Конотопського районного сектору № 1 філії ДУ Центру пробації в Сумській області з представниками відділення соціальної роботи КУ "Центр надання соціальних послуг" Путивльської міської ради та психологинею центру Оленою ГАВРИКОВОЮ щодо профілактики можливих проявів агресивної поведінки з боку суб’єктів пробації.

У ході зустрічі обговорили та провели заходи з підвищення безпеки роботи працівників уповноважених органів з питань пробації при виконанні посадових обов’язків у частині профілактики можливих проявів агресивної поведінки з боку суб’єктів пробації. Під час заходу розглянули та провели вправи для зняття стресу та емоційної напруги. За словами психологині, справитися зі стресом при перших його симптомах можна за допомогою автотренінгу, тобто людина може допомогти собі сама, а знання та дотримання правил поведінки допоможуть врятувати власне життя та зберегти здоров’я.