ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ТА ГОСТІ ПУТИВЛЬСЬКОЇ ГРОМАДИ, ЩИРО ВІТАЮ ВАС ЗІ СВІТЛИМ СВЯТОМ – ДНЕМ СВЯТОГО МИКОЛАЯ

Дата: 06.12.2023 15:02

Сьогодні особливе свято, сповнене найтепліших почуттів, побажань і сподівань, яке вчить нас вірити в дива.

Українці завжди шанували Миколая Чудотворця, як свого заступника, захисника та покровителя малечі.

У цей святковий день просимо Святого Миколая оберігати кожного українського захисника та захисницю, завдяки яким ми маємо можливість зустрічати новорічні свята в рідних домівках.

Незважаючи на складні часи та завдячуючи волонтерам і небайдужим громадянам, наші діти відчувають справжні сімейні цінності, любов та опіку.

Зичу всім злагоди, Божого благословення та віри в краще майбутнє, щоб наші діти жили під мирним небом у мирній країні.

Віримо в омріяну перемогу та мир в Україні.

Путивльський міський голова             Костянтин ГАВРИЛЬЧУК