ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

ОБГРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ: ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ (ДК 021:2015- 09310000-5 “ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГІЯ”) ЗА НОМЕРОМ ЗАКУПІВЛІ UA-2023-11-30-004905-A, ВІДКРИТІ ТОРГИ З ОСОБЛИВОСТЯМИ

Дата: 30.11.2023 13:32
Кількість переглядів: 134

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами)).

Найменування замовника:  Виконавчий комітет Путивльської міської ради;

Місцезнаходження замовника: вул. князя Володимира, 50, м. Путивль, Конотопський район, Сумська обл., 41500;.

Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань: 43922605

Категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Електрична енергія (ДК 021:2015- 09310000-5 “Електрична енергія”)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:  UA-2023-11-30-004905-a.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:  400000,00 грн.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена згідно середньої вартості на ринку електричної енергії.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Якість електричної енергії повинна відповідати вимогам законодавства України та інших діючих в Україні нормативно-правових актів щодо якості аналогічних або подібних послуг.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі здійснювалось відповідно до нормативів, норм, стандартів, порядків і правил: – Якість електричної енергії має відповідати фактичним значенням параметрів електричної енергії, встановленим ГОСТ 13109-97; «Правила користування електричною енергією», затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 31.07.1996 № 28; іншим нормативно-правовим актам .Обґрунтування розміру бюджетних призначень та/або очікуваної вартості предмета закупівлі. Очікувана вартість предмета закупівлі електричної енергії складає 400000,00 грн.,  (чотириста тисяч  гривень 00 коп.). Очікувана вартість предмета закупівлі визначена на підставі попередніх розрахунків з урахуванням запланованих поточних завдань замовника на 2024 рік.

Як основа, для встановлення очікуваної вартості послуг, використовувались ціни власних попередніх закупівель (укладених договорів) на закупівлю цих послуг так і ціни відповідних закупівель минулих періодів, інформація про які міститься в електронній системі закупівель «Prozorro» та основні прогнозні показники економічного і соціального розвитку України на 2024 рік.

Очікувана вартість предмета закупівлі визначена (розрахована) методом порівняння ринкових цін. При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація про ціни на товари та послуги, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі та  в електронній системі закупівель “Prozorro”.

 

Уповноважена особа                                                   Олександр САХАРОВ

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь