A A A K K K
для людей із порушенням зору
ПУТИВЛЬСЬКА ГРОМАДА
Сумська область, Конотопський район

ВІТАЄМО ЛАУРЕАТІВ ВІДКРИТОГО ОБЛАСНОГО КОНКУРСУ АВТЕНТИЧНОГО СПІВУ «ПІСЕННЕ ПЕРЕВЕСЛО»-2023

Дата: 22.11.2023 10:48
Кількість переглядів: 125

З 20 жовтня по 22 листопада 2023 року Сумський обласний науково-методичний центр культури і мистецтв провів Відкритий обласний конкурс автентичного співу «Пісенне перевесло» у форматі онлайн. Цьогоріч на конкурс надійшло 40 заявок із Чернеччинської, Тростянецької, Буринської, Вільшанської, Недригайлівської, Кролевецької, Путивльської, Чупахівської, Попівської, Глухівської, Ямпільської, Шосткинської, Березівської, Дубов’язівської, Кириківської, Роменської, Хмелівської, Новослобідської громад Сумської області.

Така активність засвідчила глибоку зацікавленість аматорських колективів та солістів у збереженні та популяризації автентичної пісенної традиції Сумщини.

Представляємо вам переможців цьогорічного конкурсу:

У номінації «Гуртове виконавство», старша вікова категорія (учасники віком від 18 років)

ЛАУРЕАТИ І ступеня

народний аматорський фольклорний колектив «Журавка» Вільшанського сільського будинку культури Вільшанської сільської ради (керівник ¬ Тамара Таран).

ЛАУРЕАТИ ІІ ступеня

аматорський фольклорний колектив «Калинові роси» Комунального закладу «Недригайлівський центр культури і дозвілля Недригайлівської селищної ради Сумської області» (керівник ¬ Тамара Коваленко);

народний аматорський фольклорний колектив «Паліївчанка» Паліївського філіалу Комунального закладу Ямпільський центр культури і дозвілля Ямпільської селищної ради (керівник ¬ Ольга Тесленко).

ЛАУРЕАТИ ІІІ ступеня

аматорський фольклорний колектив «Берегиня» Буймерського сільського будинку культури Тростянецької міської ради (керівник - Ірина Каруна);

аматорський фольклорно-етнографічний колектив «Народна світлиця» Кузьківського сільського будинку культури-філії Попівської сільської ради (керівник ¬ Ганна Глушко);

аматорський фольклорний колектив «Зоряниця» Кошарівського сільського будинку культури-філії Попівської сільської ради (керівник ¬ Валентина Руденко);

аматорський фольклорний колектив «Оберіг» Слоутського сільського будинку культури Комунального закладу «Березівський центр культури і дозвілля» (керівник ¬ Ганна Гриценко).

У номінації «Гуртове виконавство», молодша вікова категорія (учасники віком до 18 років)

ЛАУРЕАТИ І ступеня

«Народний художній колектив» фольклорний ансамбль «Любисток» Центру естетичного виховання Шосткинської міської ради (керівник ¬ Тетяна Стегайло).

ЛАУРЕАТИ ІІ ступеня

народний аматорський фольклорний колектив «Ярославна» Комунального закладу «Путивльський будинок культури» Путивльської міської ради (керівник ¬ Олена Черв’яцова).

У номінації «Малі виконавські форми», старша вікова категорія (учасники віком від 18 років)

Звання ЛАУРЕАТ І ступеня отримали:

тріо села Сміле у складі Лідії Котляревської, Ніни Дяченко та Параски Яреми, Смілівський сільський будинок культури Хмелівської сільської ради.

ЛАУРЕАТ ІІ ступеня:

аматорський вокальний колектив «Веселка» Буйвалівського будинку культури-філії Центру культури Кролевецької міської ради (керівник¬ Тетяна Калій).

ЛАУРЕАТ ІІІ ступеня:

Раїса Савостіна, Тетяна Скворцова, Ніна Колюка, солістки народного аматорського фольклорного колективу «Горюночка» Линівського сільського клубу Новослобідської сільської ради (керівник ¬ Жанна Дзекунова).

У номінації «Сольне виконавство», старша вікова категорія (учасники віком від 18 років)

звання ЛАУРЕАТА І ступеня здобула

Віра Кулик, солістка Кашпурівського сільського клубу Роменської міської ради.

ЛАУРЕАТ ІІ ступеня

Ганна Галецька, солістка Шевченківського сільського будинку культури Комунального закладу Березівської сільської ради «Березівський центр культури та дозвілля».

ЛАУРЕАТ ІІІ ступеня

Марина Венедіктова, солістка Комунального закладу «Новослобідський сільський будинок культури» Новослобідської сільської ради.

Журі також встановило заохочувальні відзнаки з врученням дипломів та сувенірів:

«Відзнака за краще художнє оформлення конкурсного відео»:

аматорський фольклорний колектив «Жива традиція» Центру культури Кролевецької міської ради (керівник ¬ Тетяна Сокур);

народний аматорський вокальний ансамбль «Журавонька» Скуносівського сільського клубу Путивльскої міської ради (керівник ¬ Наталія Дюхіна).

«Відзнака за збереження та відтворення місцевих обрядових пісень»:

народний аматорський фольклорний колектив «Червона калина» Некрасівського сільського будинку культури-філії Комунального закладу «Центр культури» Глухівської міської ради (керівник ¬ Микола Довгополий).

«Відзнака за високу майстерність заспіву»

аматорський вокальний колектив «Вербиченька» Ображіївського будинку культури філії Центру культури і дозвілля міста Шостка (керівник ¬ Любов Киричок).

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів у царині збереження та популяризації традиційної пісенної спадщини.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь