ПОЗАЧЕРГОВОЮ СЕСІЄЮ МІСЬКОЇ РАДИ РОЗГЛЯНУТО НИЗКУ НАГАЛЬНИХ ПИТАНЬ

Дата: 09.11.2023 15:06

Внесено зміни до бюджету громади та затверджено звіт про його виконання за 9 місяців.

«У будь-яких рішеннях повинна бути логіка. Працюючи на розвиток, удосконалюємо раніше прийняті програми, тому депутатами ухвалено зміни до них», - прокоментував Путивльський мыський голова Костянтин ГАВРИЛЬЧУК.

Під час звітування щодо виконання профільних програм доповідачі детально проінформували на пленарному засіданні.

Костянтин Миколайович акцентував: «Тільки реальні дії, а не піар. Дякую депутатам за підтримку, виконавцям - за реалізацію».

Розглянуто декілька процедурних питань.

Продовжуємо сприяти розвитку обдарованих дітей і молоді громади. Депутатами підтримана відповідна програма.

Більше 30 рішень з земельних питань стосувалися розгляду заяв жителів і підприємств громади.

Міський голова подякував депутатам і профільним спеціалістам за плідну роботу.