МІЖРАЙОННИЙ ЧЕМПІОНАТ З КАРАТЕ «КРОЛЕВЕЦЬКИЙ ЗАХИСНИК»

Дата: 07.11.2023 13:24

05.11.2023 в гостинному місті Кролевець пройшов осінній турнір Сіверщини зі спортивного карате «Кролевецький захисник».

Більше 80 спортсменів від 3 років до 36 років із Шосткинського та Конотопського районів Сумщини розіграли гарні тематичні медалі та грамоти чемпіонату.

Спортсмени із Путивля, Глухова та Кролевця відстоювали звання кращого спортсмена Сіверщини та боролися за лідерство в командному заліку.

Переможці чемпіонату стають кандидатами до збірної команди для наступної участі в чемпіонатах області та України.

Сімейна перемога: на п’єдестал зійшла ціла сім’я Валітових з Путивля. Син, донька та мати посіли переможні місця чемпіонату.

Для присутніх працював буфет зі смачненьким, і розряджали події яскраві фотозони.

Нереально приємні емоції викликали виступи самої маленької категорії учасників, де були три- та чотирирічні спортсмени та спортсменки.

Загальний медальний залік команди:

Путивль,

Глухів,

Кролевець.

Щиро вдячні всім, хто нас підтримав.